Hakkımızda

Cansu Doğal Kaynak Su

Saflık ve Kalitenin Adresi
Doğal Su, Sağlıklı Yaşam

Maksimum Saflık

Firmamızın ürünleri, müşterilere en yüksek seviyede saflık ve kalite sunarak güvenilir çözümler sunmaktadır.

5 Adımda Filtreleme

Ürünlerimiz, gelişmiş 5 aşamalı filtreleme süreciyle en ince partikülleri bile etkili bir şekilde temizleyerek üstün su kalitesi sağlar.

Klorsuz

Ürünlerimizde kullanılan özel teknoloji sayesinde suyun doğal tadını bozan klor bileşikleri filtrelenir, böylece taze ve doğal bir içim deneyimi sunar.

Kalite Sertifikalı

Ürünlerimiz, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, kalite sertifikalarıyla doğrulanmış güvenilir ürünlerdir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Çağdaş teknoloji ve kalite standartlarını birleştirerek, sağlıklı ve saf içme suyu arayışındaki her bireyin ihtiyaçlarını karşılamak ve toplumun genel sağlığını destekleyen lider bir su arıtma şirketi olmak..

Misyonumuz

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve kaliteli içme suyu sağlayarak sağlıklı yaşam tarzlarına katkıda bulunmak için en ileri teknoloji ve yenilikçi arıtma yöntemlerini kullanmak. Çevreye ve topluma duyarlılıkla, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak...

Hakkımızda

Çorum'un köklü su arıtma çözümleri üreticisi olarak 4 yıldır faaliyette olan firmamız, maksimum saflık prensibiyle hareket eder ve suyun doğal özelliklerini koruyarak tüketicilere en saf ve kaliteli içme suyunu sunmaya odaklanır. 1000 metrekarelik modern ve donanımlı fabrika ve tesis alanımızda, uzman ekibimizle sürekli gelişimi ve yeniliği takip eder, en son teknolojileri kullanarak ürünlerimizi titizlikle üretiriz.

Müşterilerimizin sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutar, kalite ve güvenilirlik konusundaki öncü konumumuzu sürekli olarak güçlendiririz. Sağlıklı yaşamı desteklemek, doğanın en değerli armağanlarından biri olan saf içme suyunu her evde ulaşılabilir kılmak için çalışırız. Çevremize ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak sürdürülebilir ve çevreci yaklaşımla, doğal kaynakları korumayı ve atık oluşumunu minimize etmeyi hedefleriz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle her bir müşterimizin su arıtma ihtiyaçlarına özel çözümler sunarız ve uzun süreli güçlü ilişkiler kurarız.

Firmamız, sürekli gelişimi hedefleyen ve teknolojideki yenilikleri yakından takip eden dinamik bir ekibe sahiptir. Uzman mühendislerimiz, kalifiye çalışanlarımız ve müşteri odaklı satış ve müşteri hizmetleri ekibimizle beraber, sektörde öncü bir konuma ulaşmış bulunmaktayız. Amacımız, insanların sağlıklı yaşamlarına katkıda bulunarak topluma değer katmak ve gelecek nesiller için daha sağlıklı bir dünya yaratmaktır.